نمایندگی تعمیرات گلداستار


09124573404


24 ساعته در محل با ضمانتنامه رسمی

توضیحات محصول

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار

 

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی گلداستار

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

*****ناب سرویس ***** ستاره ای درخشان در نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی گلداستار کافیست لوازم خانگی خود را ستاره دار کنید و با اطمینان کامل از انها استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی گلداستار دارای این ویژگی های منحصربفرد است:

1.بدون تعطیلی

 

2.تعمیر کمتر از 1ساعت

 

3. 100٪ در منزل

 

4.قطعات اورجینال

 

5.ضمانت نامه کتبی

 

6.دارای تکنسینهای مجرب و دوره دیده

 

7. 24ساعت شبانه روز

 

8.تمامی پرسنل دارای مدرک فنی و حرفه ای بین المللی میباشند.

 

تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر گلداستار.تعمیرات لوازم خانگی گلداستار.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ناب سرویس  تماس بگیرید.
 


نمایندگی تعمیرات گلداستار

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار،نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید گلداستار،نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گلداستار

تعمیرات تخصصی:

ساید بای ساید - لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - فر توکار - کولر گازی (اسپیلت) – جاروبرقی - اسپرسو

تعمیرگاه مجاز مرکزی گلداستار (GoldStar).یخچال فریزر گلداستار ،ساید بای ساید گلداستار ،ماشین لباسشویی گلداستار ، ظرفشویی گلداستار ، مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) گلداستار ، جاروبرقی گلداستار ، کولر گازی (اسپیلت) گلداستار ،  اسپرسو  گلداستار ، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

تعمیرات تخصصی ساید بای ساید گلداستار

Goldstar

اکثر مصرف کنندگان لوازم خانگی وقتی محصولاتشان دچار مشکل می شود در جستجوی نمایندگی گلداستار و یا نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی گلداستار می باشند این در صورتی است که دستگاه شامل گارانتی باشد اگر این چنین نبود و گارانتی به پایان رسیده بود و نمایندگی ها تعمیرات دستگاه شما را نپذیرفت به ما مراجعه کنید ما تعمیرگاه مجاز گلداستار خدمات و سرویس دهی ویژه ای برای تعمیرات لوازم خانگی گلداستار در نظر داریم به صورتی که کمتر از 1 ساعت تعمیرات و کارهای مربوط به دستگاه را انجام می دهد و همه این خدمات در منزل مشتری انجام میشود و نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه مجاز مرکزی و یا نمایندگی مجاز تعمیرات گلداستار نیست و از هزینه اضافی جلوگیری میکند و بعد از بررسی دستگاه و ارزیابی های لازم اگر نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه باشد با قطعه اورجینال و اصل تعویض می گردد و این مرکز تعمیرگاه مرکزی تعمیرات لوازم خانگی گلداستار شامل تعمیرات ماشین لباسشویی گلداستار- تعمیرات ماشین ظرفشویی گلداستار - تعمیرات ساید بای ساید گلداستار - تعمیرات یخچال فریزر گلداستار برای تعویض قطعات اورجینال خود 24 ماه ضمانت کتبی می دهد پس نگران نباشید خرابی و تعویض قطعات دستگاه گلداستار خود را به ما بسپارید فقط به محض اینکه مشکلی برای دستگاه به وجود آمد هر چه سریعتر با شماره های ما در پایین وبالا همین صفحه تماس بگیرید و دستگاه خود را با اطمینان به ما بسپارید همه تلاش ما جلب رضایت شما و رسیدگی به خواسته شما خواهد بود.

 خرابی تمامی برندهای ساید بای ساید

 تعمیرات ساید بای ساید

آیا میدانید اکثر مشگلات خرابی که در یخچالها و فریزرها بوجود می آید عدم داشتن برودت و سرما در این محصول میباشد . عاملی که باعث خواهد شد که شما مصرف کننده خیلی زود متوجه مشکلی در سیستم سرمایشی خود شوید و بدون در نظر گرفتن خرابی و مشکل در کمپرسور ساید بای ساید و نداشتن گاز مخصوص در یخچال نوفراست دار میتواند عوامل دیگری نیز داشته باشد .

در سیستم های ساید بای ساید عوامل خرابی میتواند خیلی بیشتر باشد مانند اینکه از محل برداشت آب آبی خارج نشود و یا دستگاه یخساز آن از کار افتاده باشد و اینکه آب و یخ از محل مخصوص خارج نگردد .

از موارد دیگر که میتوان به آن اشاره کرد عدم خودکار نکردن و یا بدون توقف کار کردن یخچالها نام برد که میشود علت های مختلفی داشته باشد .

علت دیگری هم که می شود نام برد ترک و یا فرسوده شدن و یا از پارگی نوارهای دور درب است و یا اینکه صدای کارکرد دستگاه عوض شده است و این مورد هم میتواند علت های مختلفی داشته باشد.

خرابی تمامی برندهای ماشین ظرفشویی

بیشتر ایرادات ظرفشویی های موجود در بازار اخیرا هوشمند بوده و دارای برنامه سیستم عیب یاب می باشد به این صورت که به محض اینکه ظرفشویی شما مشترک محترم به هر نوع مشکلی اعم از نرم افزار و یا سخت افزار دچار شود به وسیله صفحه دیس پلی و یا چراغهای موجود بر روی صفحه دیس پلی (پنل جلوی دستگاه) ظرفشویی کد خطای موجود( ارور ) را به شما مشتری عزیز نمایش میدهد که  شما بعنوان یک مشتری میتوانید پس از نمایش کد خطای یا ارور موجود نسبت به رفع تعدادی از آنها اقدامات درست را انجام بدهید . مثلا ارور F.6  و یا E.2  این ارور به این معنی است  که شیر ورودی آب  را چک نمایید و یا اینکه درب ماشین باز می باشد و یا فیلترهای ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی گرفتگی دارد و یا شیلنگ تخلیه آب از دستگاه را چک نمایید . در غیر اینصورت شما باید با شرکت و مرکز تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل نمایید .

خرابی تمامی برندهای ماشین لباسشویی

طریقه نگهداری و استفاده درست از ماشین لباسشویی

برای اینکه یک دستگاه ماشین لباسشویی خوب که به بهترین نحوه ممکن لباسهای شما را بشورد و در عین حال از عمر مفید بالاتری برخوردار باشد، دانستن و رعایت نکات زیر می تواند برای شما بسیار مفید فایده باشد.
▪ دستگاه ماشین لباسشویی خود را در جایی قرار دهید که به شیر آب ، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.
▪ تحت هیچ شرایطی دستگاه خود  را بیش از حد ظرفیت آن پر از البسه نکنید، لباس ها  باید به راحتی در آب حرکت کرده و آب را به خود جذب نمایند. پر کردن محفظه باعث ایجاد اختلال در  روند چرخش و خالی کردن آب می شود.
▪ هر برنامه دستگاه ماشین لباس شویی شما،توانایی خاصی دارد. البسه دارای دکمه فلزی ، زیپ دار، پارچه های توری، پرده ای باید جدا جدا شسته شوند، البسه کم رنگ جدا و الی آخر.


▪ آب اضافی داخل محفظه دستگاه ماشین لباسشویی خود را پس از هر شستشو خالی نمایید (در ماشینهایی که درب آن از بالا باز میشود)، شستن هر روزه محفظه لزومی ندارد مگر در صورتی که در آخرین شستشو از مواد سفید کننده یا ماده افزودنی مشابه استفاده کرده باشید.

▪ پس از شستن مواد پرز دار از قبیل پتو های پرز دار، عروسک و... فیلتر ماشین لباس شویی را به خوبی پاک کنید.

 

خرابی تمامی برندهای کولر گازی اسپلیت

کولر گازی هوا را از طریق یک مکانیسم خنک کننده عبور می دهد، بر عکس فن ها (پروانه ها) و پنکه ها که تنها کار گردش هوا را انجام می دهند و این گردش ، هوا را خنک می سازد.

کولرگازی علاوه بر تامین درجه حرارت مطلوب، رطوبت محل را نیز کاهش می دهد. اکثر کولرهای گازی گزینه ای تحت عنوان سرد سازی خشک دارند که توانایی این را دارد که بدون سرد سازی بیش از اندازه، رطوبت داخلی را کاهش داده که این قابلیت برای مناظق مرطوب مورد استفاده است.
کولرگازی های نسل جدید نسبت کولرهای سابق بی صداتر و با بازده بالاتری کار می کنند که این خود  تضمینی است برای خواب آرام شما در هر ساعتی از شبانه روز.
کولرهای گازی هیچ گونه نیازی به ورودی هوا از بیرون، باز گذاشتن در یا پنجره ندارند و این حسن باعث جلوگیری از ورود حشرات و سروصدای موجود در بیرون از محل می شود.
اسپلیت ها و کولرهای گازی  با استفاده از فیلترهای پاکسازی هوا، هوا را تصفیه کرده و هوای پاکیزه و بدون گرد و غبار را برای منزل شما و به خصوص افرادی که دارای مشکلات تنفسی یا حساسیت های مخصوصی هستند فراهم می کند.
کولرگازی و اسپلیت با مصرف پایین مخصوصاً در حالت گرمایشی، که با استفاده از فناوری پمپ گرمایی انرژی مصرفی را تا 80% کمتر از هر دستگاه گرم کننده الکتریکی دیگر استفاده می کند که این خود هزینه برق مصرفی شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.


برای مصرف بهینه انرژی نکات زیر را رعایت فرمائید:

کولر گازی را در مکان سایه نصب کنید. تا جایی که امکان دارد کولر از تابش نور خورشید دور نگه داشته شود.
کولر گازی را بیشتر از  نیازتان روشن نکنید. همچنین نیازی به خنک سازی اتاق های خالی نیست ! 
فیلترهای هوای موجود در دستگاه کولر گازی خود را ماهی یک بار (به خصوص در طول تابستان)عوض کرده یا آن را بشورید.
هر ساله کندانسور و تبخیر کننده کولر گازی را پاکیزه کنید. اگر این اجزاء در روز های تابستان قطره ریز آب بزند امکان دارد که به این معنی باشد که مبرد کولر گازی کم شده است. پر کردن دوباره مبرد کار تکنسین متخصص و دوره دیده است و بهتر است به هیچ عنوان خودتان اقدام به این کارنکنید.
موقع روشن بودن کولر گازی، حتماً درب ها و پنجره های منزل خود را ببندید.

ناب سرویس نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی گلداستار

 

 

اطلاعات تکمیلی

شماره نمایندگی شعبه شمال تهران

22852095

شماره نمایندگی مرکز و شرق تهران

88520173

شماره نمایندگی غرب تهران

44044355

شماره نمایندگی جنوب تهران

66178763

 

شماره نمایندگی های سراسر کشور

09124573404

09126183743

09356777642

شماره خدمات پس از فروش و گارانتی

66372846

66370613

دسترسی سریع
 • تعمیر انواع ماشین لباسشویی
 • تعمیر انواع اجاق گاز
 • تعمیر انواع یخچال فریزر
 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی
 • تعمیر انواع جارو برقی
 • تعمیر انواع ماکروفر
 • تعمیر انواع هود آشپزخانه
 • تعمیر انواع کولر گازی
 • ارتباط با ما

  آدرس :

  ایران تهران ولیعصر

  09356777642-09126183743-09124573404

  محتوای سایت تعلق دارد به ناب سرویس و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد

  طراح و برنامه نویس سایت : گروه نرم افزاری مدیران سایت (بهزاد فرقدان)